
Heina 10, Kangru küla, Kiili vald, Harjumaa
Privaatne suure kinnistuga kodu Kangru külas, männipuude keskel.
Vaata asukohta kaardiltÜldinformatsioon
Hind
- 690 000 €
Valmidus
- Valmis
Üldpind
232.2 m2
Krundi suurus
2065 m2
Ehitusaasta
2012
Tubade arv
5
Magamistubade arv
3
Korruseid
2
Parkimiskohti
6
Garaažikohti
1
Parkimine
Tasuta
Parkimiskoht
Maja ees
Omandivorm
Kinnistu
Energiamärgis
Puudub
Kanalisatsioon
Tsentraalne
Hoone materjal
Kivimaja
Katus
Rullmaterjalist katus
Lisainformatsioon
Küte
- gaasiküte
- veega põrandaküte
Mööbel
- mööbli võimalus
- valgustid
Turvalisus
- naabrivalve piirkond
- turvauks
- suitsuandurid
Vannituba ja pesemisvõimalused
- vann
- saun
- dušš
- aurusaun
- pesumasin
- WC
- WC-de arv: 1
- vannitubade arv: 2
Köök
- õhupuhasti
- nõudepesumasin
- külmik
- köögimööbel
- avatud köök
- pliit
Side ja lisavõimalused
- kaabel TV
- internet / Wi-Fi
- panipaik
- kõrghaljastus
- terrass
- ventilatsioon
Ümbruskond
Asukoht
Asulas
Teed
Heas korras
Hoonestus
Eramud
Lähim veekogu
Järv
Veekogu nimi
Raku järv
Sportimisvõimalused
Jah
Kirjeldus
Suurepärane võimalus osta looduskauni kõrghaljastusega Kangru külas, kaitsvate männipuude keskel asub selle piirkonna üks kaunimaid kodusid.
HOONE JA KINNISTU
Muinasjutulise 2065 m² suurusel kinnistul asetseb 232.2 m² suurune elumaja. Maja juurde kuulub 88 ruutmeetrine terrass ja eraldiseisev kõrvalhoone garaaž-panipaik näol.
2012 aastal ehitatud maja projekteeris arhitekt Margus Pilter. Madalvundamendile rajatud elumaja vahelaed on monoliitbetoonist ning välisseinad laotud väikeplokkidest, viimistletud õhekrohvi ning fassaadivineeriga. Hoonel on rullmaterjalist katus.
Linnulaulu ja kõrghaljastusega ümbritsetud kinnistu on tänu kaitsvatele puudele tuulevaikne ja rahulik, kuid siiski valgusküllane. Kinnistul on peamiselt kõrghaljastus männipuude näol.
Naabruses on kõik eramud juba valmis ja seetõttu moodustub piirkonnas ühtne arhitektuuriline lahendus.
Heina tänav on asfalteeritud ja seega on tagatud hea juurdepääs otse kinnistule. Olemas on ka töötav tänavavalgustus. Tänu sõbralikele naabritele on piirkonnas ideaalselt toimiv naabrivalvesüsteem.
RUUMIDE JAOTUS JA SISEVIIMISTLUS
Hoone 1. korrusel asub avar elutuba, köök-söögituba, kabinet, kaminaga sauna eesruum/puhkeruum, dušširuum koos auru- ning leilisaunaga, esik ning trepihall. Maja üldpinnale lisandub hoovipoolne terrass, millele on ligipääs nii elutoast kui ka sauna eesruumist.
Teisel korrusel asub 3 magamistuba, millest suurim eraldatud garderoobiosaga, vannituba, trepihall ning maja küljele avanev terrass, millele on ligipääs väiksematest magamistubadest.
Tegu on kaasaegsete lahendustega, avatud planeeringuga ning valgusküllase koduga, mille interjööri iseloomustavad puhtad jooned, naturaalsed materjalid ning hele ja modernne lõppviimistlus.
Maja on kujundatud neutraalsetes heledates toonides ning kasutades vaid kõige vastupidavamaid ja kvaliteetsemaid materjale. Eluruumide põrandaid katab kauakestev ning lihtsasti hooldatav tammeparkett. Esiku, sauna eesruumi/puhkeruumi, vannitubade ning tualettruumi põrandatel on kasutatud keraamilist plaati, pakkudes väljapeetud elevust ning soliidsust.
Ettevõtte Fenestra poolt rätseptööna valminud energiatõhusad aknad ja rõdude uksed on puit-alumiiniumkonstruktsioonis ja kolmekordse klaaspaketiga. Ka hoone välisuks ning liuguksed on valminud käsitööna.
Garaažis on kasutatud alumiiniumist vertikaalselt avanevat Hörmann sektsioonust, mis asetub ruumisäästlikult lae alla. Tänu sellisele konstruktsioonipõhimõttele on nii garaažis sees kui ees rohkem ruumi.
TEHNIKA JA MÖÖBEL
Maja on võimalik soovi korral osta sisustatuna. Eluruumides on kasutatud mainekaid kodusisustusbrände ja eritellimusmööblit. Täislahendustega kontseptsioon on kokku pandud koostöös tipp sisearhitektiga. Kõik esemed on väga heas seisukorras.
Köögi ja elutoa avar planeering on ideaalne ka seltskondlikumate koosviibimiste korraldamiseks. Funktsionaalsesse Palazzo Interiors köögimööblisse on integreeritud kvaliteetne köögitehnika: Electrolux keraamiline pliit ja toiduahi, õhupuhasti, külmkapp koos sügavkülmikuga, NEFF nõudepesumasin ja Bosch kohvimasin.
Pesuruumides ning tualettruumis on kasutatud vaid parimat sanitaartehnikat Hansgrohe-lt. Leilisauna kütab elektriline Savo saunakeris, mille ümar disain pehmendab ja elavdab klassikalise sauna nurgelist interjööri, lisades leiliruumile elegantsust.
Puhkeruumis on põhjamaisesse koju ideaalselt sobiv elava tulega hubasust loov kamin, mis on asendamatu külmadel sügis- või talveõhtutel.
KÜTE JA VENTILATSIOON
Täna on eluaseme juures väga oluline energiatarbimine ja eluasemega seotud kulud. Heina 10 kodu toetab energiasäästlikkust. Mõistlikud ülalpidamiskulud on saavutatud tänu gaasiküttele (kvaliteetne Wolf gaasikatel). Küttekehad on viidud mõlemal korrusel põranda alla läbi vesipõrandakütte.
Lisaks on eramus soojustagastusega Salda ventilatsiooniseade, mis vähendab oluliselt soojuskadu.
Aasta keskmine igakuine kõrvalkulude summa on ligikaudu 450 EUR.
PARKIMINE
Maja juurde kuulub ühele autole mõeldud puldiga avatav garaaž. Lisaks mahub 1 auto parkima varjualusele parkimiskohale ning 3-5 autot hooneesisele sillutisele.
ASUKOHT JA ÜMBRUS
Meeleolu ja privaatsuse loob kõrghaljastus ning kinnistuäärne mets. Kodu ümbruses on sõbralikud naabrid ning ohutu ja lapsesõbralik elukeskkond. Roheline ning väljakujunenud infrastruktuuriga Kangru küla on ideaalne asukoht peredele.
Maja lähedal asuvad pere pisematele laste mänguväljak, spordisõpradele korv- ja võrkpalli väljakud ning valgustatud metsa jooksurada, kus talvel saab ka suusatada. Lähedal seene- ja marjametsad. 1 kilomeetri kaugusel asub Raku järv.
Heina tee 10 maja pakub kodurõõmu just Sulle, kui hindad rahu, vaikust ja turvalisust, aga samal ajal ka linnalähedust – kõigest 15 minuti kaugusel asub Tallinna kesklinn. 600 meetri kaugusel koduuksest asub ühistranspordipeatus Mareti.
Külas on hästi toimiv naabrivalve ning Kangru Küla Selts. G4S patrullvalve piirkond.
Huvi korral võtke palun julgelt ühendust, et kokku leppida sobiv aeg oma uue koduga tutvumiseks.
Asukoht
Võta ühendust!
Bill Valdre
+372 517 8681
bill.valdre@kurgkorsten.ee