
Pirita tee 20A/2, Pirita, Tallinn, Harjumaa
Rõduga 2-toaline disainkorter Pirita kõrghoones.
Vaata asukohta kaardiltÜldinformatsioon
Hind
- 900 € / kuus
Deposiit
- 2 000 €
Valmidus
- Uusehitis
Üldpind
64.1 m2
Ehitusaasta
2018
Tubade arv
2
Magamistubade arv
1
Korruseid
10
Korrus
8
Rõdu pindala
6.7 m2
Parkimiskohti
1
Parkimine
Tasuta
Parkimiskoht
Maja all parklas
Omandivorm
Korteriomand
Energiamärgis
B
Kanalisatsioon
Tsentraalne
Hoone materjal
Kivimaja
Katus
Rullmaterjalist katus
Lisainformatsioon
Küte
- veega põrandaküte
Mööbel
- mööbel
- kodutehnika / TV
- valgustid
Turvalisus
- trepikoda lukus
- valve
- fonolukk
- turvauks
- suitsuandurid
Vannituba ja pesemisvõimalused
- dušš
- pesumasin
- WC
- vannitubade arv: 1
Köök
- õhupuhasti
- konditsioneer
- nõudepesumasin
- külmik
- köögimööbel
- avatud köök
- pliit
Side ja lisavõimalused
- kaabel TV
- internet / Wi-Fi
- ventilatsioon
Ümbruskond
Asukoht
Linnas
Teed
Heas korras
Hoonestus
Korterelamud
Lähim veekogu
Meri
Veekogu nimi
Tallinna laht
Merevaade
Jah
Sportimisvõimalused
Jah
Kauplus
1.5 km
Veekogu kaugus
0.1 km
Kõrgkool
2.5 km
Lasteaed
2.5 km
Kirjeldus
Saadaval alates 1. veebruar 2023
Suurepärane võimalus üürida 2-toaline rõduga disainkorter Pirita tee 20a/2 – Meerhof 2.0 kõrghoones.
HOONE
Meerhofi Kvartal on Pirita tee ääres paiknev luksuskorterite kompleks. Meerhof 2.0 on Metro Capitali arendus, mis ehitati 2018. aastal. Hoone arhitektideks oli Tormi Sooväli, sisearhitektid Külli Salum ja Riina Harik.
Korterielamul on 10 korrust, majas on lift. Kortermaja seisukord on väga hea. Üldkasutuses olevad ruumid on puhtad ja hoitud ning välisuks on lukustatud. Maja koridorid on lapsevankriga kergesti liigeldavad, kuna koridor on avar ning ruumi on palju.
PLANEERING JA SISEVIIMISTLUS
8. korrusel asuv 57.3 ruutmeetri suuruse korteri koosseisus on üks magamistuba, avatud köögiga elutuba, esik, vannituba ning 6.7 ruutmeetrine rõdu. Korter on avara planeeringuga, valgusküllasust ja kodumugavust lisavad korterisse suured aknad ja Lauluväljaku poole avanev päikeseline rõdu.
Selle Pirita tee 20a kodu interjööri iseloomustavad puhtad jooned, naturaalsed materjalid, puitdetailid ning hele ja modernne lõppviimistlus.
Korter on kujundatud neutraalsetes heledates toonides ning kasutades vaid kõige vastupidavamaid ja kvaliteetsemaid materjale. Korteri põrandaid katab naturaalne puitparkett, vannitubade põrandaid ning seinu katavad kvaliteetsed keraamilised plaadid, pakkudes väljapeetud elavust ja soliidsust. Rõdul on stiilne ja vastupidav ECO-Deck puidust ja plastikust terrassilaud.
Vannitoas on sanitaartehnika oma ala tippudelt.
SISUSTUS
Korteris on olemas eluks vajalik sisustus, valgustid ja tehnika. Korter üüritakse koos kogu piltidel nähtava sisustusega.
Kvaliteetne köögimööbel koos integreeritud tehnikaga tagab söögitegemisel mugavuse ja funktsionaalsuse.
Isiklike asjade paigutamiseks on korteri esikusse mahukas garderoob. Magamistoas on lisaks suurele voodile mahukas “Walk-in” garderoob. Vannitoas on pesumasin.
Kõik esemed on väga heas korras ning hästi hooldatud.
KOMMUNAALKULUD JA TURVALISUS
Majas on gaasiküte vesipõrandakütte baasil, mis tagab optimaalseid küttekulud. Värsket õhku reguleerib kõikides tubades ventilatsioonisüsteem. Meerhofi resindentsi jaoks on loodud spetsiaalne tarkvara, mille abil saab (tahvel)arvuti või nutitelefoni kaudu juhtida kütet ja jahutust. Kõikides tubades on ruumisensorid, mis hoiavad soovitud temperatuuri. Korteris on konditsioneer.
Korterisse on paigaldatud videopildiga fonolukusüsteem ning valveseadmed.
PARKIMINE
Korteri juurde kuulub parkimiskoht maa-aluses garaažis.
ÜMBRUSKOND
Maja asukoht on suurepärane: kesklinna ja rahuliku Pirita vahel, kaunis loodusläheduses. Korter asub kõigest paarisaja meetri kaugusel Pirita promenaadist ning Tallinna lahest. Lähim toidupood on Selver (1,5 kilomeetrit) lähim restoran Tuljak (200 meetrit). Kesklinn ja Kadriorg on jalutuskäigul 10 minuti ja autoga 2 minuti kaugusel. Kultuurilistest väärtustest on kõige lähedasemad Marjamäe loss, Presidendi residents, Eesti Filmimuuseum, KUMU, Eesti näituste paviljon ja Lauluväljak. Lähim bussipeatus 2-minutilise jalutuskäigu kaugusel, asudes vaid 300 meetri kaugusel koduuksest.
Huvi korral võtke palun ühendust, et kokku leppida sobiv aeg korteriga tutvumiseks.
Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda: esimese kuu üür ettemaksuna, tagatisraha ja maakleritasu.
Asukoht
Võta ühendust!
Roman Ivuts
+372 5343 6405
roman.ivuts@kurgkorsten.ee